fbpx

VLČÍ NORA – Jak se domluvit se psem

Informace k organizaci kurzu

Přečtěte si pár základních informací k tomu, jak kurz bude vypadat organizačně.

Platnost přístupů

Přístupy do kurzu vám platí po celý rok od nákupu kurzu. Ze zkušeností vím, že rok na základní výchovu a poslušnost je dostatečně dlouhá doba. A také mám zkušenost, že časově neomezený přístup není dostatečně motivující pro pravidelnou práci s pejskem 🙂 

Celý kurz najednou

Po přihlášení do členské sekce kurzu máte ihned přístup k veškerému obsahu kurzu. Je to z toho důvodu, že mnoho věcí, které jsou rozepsány v jednotlivých modulech kurzu, můžete se štěňátkem praktikovat souběžně.

Například počáteční manipulace, otlapkávání, hlazení, zvykání na doteky na celém těle štěněte děláte od počátku co si štěňátko dovezete domů. Základní povely se vám budou hodit o něco později, např. při učení polohování, což je další součást tématu manipulace.

Jak projít kurzem

Udělejte si čas a projděte si témata kurzu. Podle aktuálního stavu s vaším štěnětem se rozhodněte čím by bylo vhodné začít. Nebudete-li si vědět rady, napište mi na e-mail: vlcinora@vlcinora.cz .  Čtěte si i texty ještě před tím, než si pustíte jednotlivé video ukázky. 

Pokud byste měli nějaké potíže s aplikací informací do praxe nebo byste se potřebovali ještě na něco doptat nebojte se zeptat a napište mi. Žádná otázka není špatně.

Každý z vás máte jiné podmínky a jiné časové možnosti. I tak se však snažte se svým štěnětem cvičit několikrát denně po chvilkách. Naplánujte si ve svém dni několik časů, stačí po 5-10 minutách. Opravdu stačí tak málo. Štěňata neudrží pozornost moc dlouho, takže plánovat si na cvičení více času je docela zbytečné. Mnohem důležitější je, abyste trénovali opravdu každý den několikrát.