fbpx

Osobní jednorázová konzultace

Možná to máte také tak:

Pojďte přijít na to, v čem to je. 

S těmito pocity a emocemi vám můžu pomoci. 

Naučím vás základy psí komunikace, abyste si s vaším pejskem mnohem lépe rozuměli.

Během společné konzultace vaši konkrétní situaci rozebereme a nastavíme způsoby, jak s tím pracovat, abyste s pejskem fungovali jinak a lépe.

Cena KONZULTACE je 1 200,-

Jednorázová konzultace je v délce 60 minut.

Začneme řešit vaši konkrétní situaci s pejskem, která vás nejvíce trápí.

Ať už se jedná o

Konzultace může být i super dárkem k narozeninám, svátku nebo třeba výročí 🙂

Poukaz si stáhnete ve formátu pdf do svého pc nebo tabletu. Máte tak možnost si jej vytisknout a fyzicky předat.

Mám vizi, ve které každý majitel svému psu rozumí...

Ráda vám předám svou zkušenost, to je to, co pro svou vizi můžu udělat.

Chcete si každý večer se svým psem povídat pohádky?

S tím vám samozřejmě nepomůžu. Opravdu vašeho psa nenaučím, aby vám slovně odpovídal 🙂

Nicméně vás můžu naučit komunikovat s vaším psem jinak. Pochopení signálů, kterými s námi psi komunikují považuji za základ všeho.  Buďte pro svého psa srozumitelní a začnou se dít zázraky.

Žena se svou fenkou československého vlčáka v trávě

Proč chtít konzultaci právě se mnou?

Žena se svou fenkou československého vlčáka ve stínu stromu

Při konzultaci se zaměříme:

Co se těmito kroky změní?

Jak tedy bude konzultace probíhat?

⇒ Po zaplacení mentoringu budete přesměrováni na stránku kde si rovnou přes tlačítko „REZERVUJTE SI SVŮJ TERMÍN“ zarezervujete termín. 

⇒ Naše setkávání bude probíhat přes videohovor u Google Meet. Včas vám pošlu odkaz na e-mail z objednávky. Kontrolujte si, prosím i SPAM a HROMADNOU POŠTU, bohužel díky algoritmům padají e-maily do těchto složek.

⇒ Setkání trvá 60 minut. Dbám na to, abych dokončila započatou myšlenku.

⇒ Ráda bych vás viděla v nějaké interakci s vaším psem. Stačí nějaké krátké video.

⇒ Vaše „krizové“ situace si rozebereme a povím vám, jak v takových situacích postupovat. 

Vše vám detailně vysvětlím, poradím vám postup nicméně ta hlavní práce je na vás. 

Reference

Peti, ty tvoje rady jsou úžasné. Je to sice jen týden, ale je to super. Nejen, že jsem se zklidnila, že už na sebe a Hobieho netlačím, ale zároveň jsem důsledná, to rozhodně ano, jen ten tlak tam není. Ale Hobie opravdu neuvěřitelně poslouchá. Najednou jak kdyby pochopil co NE a co ano. A nemusím to dokola opakovat jako před tím. Já méně mluvím a tím se i méně nervuji. Netlačím na sebe ani na něj a je to přirozenější a klidnější a taky rychlejší. Párkrát jsem zkusila i opravný povel a funguje to dokonale. Dnes jsem opravný povel zkusila ve chvíli odvolání u psí kamarádky, kdy je kolikrát nemůžeme od sebe odrhnout, ale díky opravnému povelu, který jsi mi poradila, tak najednou zareagoval úžasně a přišel hned ke mně. Fakt neuvěřitelný pokrok. Byla to možná malá rada, ale obrovský kus práce jsme díky tomu udělali. A já hlavně pochopila, jak funguje náš pejsek. A když ho beru jaký je a netlačím na sebe i na něj, tak to funguje úžasně. A díky tvé radě o opravném povelu najednou pochopil i on, co dělá špatně a přitom se nemusím rozčilovat... Perfektní pocit.
Milá Petro, moc děkuji za dnešní konzultaci ohledně našeho nového štěňátka. Moc mi pomohla si ujasnit, jak se k fenečce teď chovat a čeho se vyvarovat. Jako chovatelka prvního pejska jsem za toto vděčná a nyní i klidnější. Moc děkuji a přeji ať se daří 🙏. Gábina
Chci poděkovat za práci, kterou děláte a ukazujete nám majitelům našich pejsků, jak reagovat v určitých situacích a jak si upevňovat pouto s naším čtyřnohým přítelem. 🙏 on-line konzultace naprosto úžasná. Díky.
Anet Cepová
Hezký večer. Chtěla bych touto cestou poděkovat za včerejší online konzultaci, kterou moc ráda všem doporučím. Paní Petra byla perfektně připravená a odpověděla mi nejen na všechny předem zaslané otázky, ale také mi poradila, jak postupovat v situacích, které vyplynuly až během hovoru. Přístup Petry mi je velice blízký a sympatický a tak mám po konzultaci velkou chuť dále prohlubovat náš vztah s pejskem a trénovat i povely, na které už jsem dávno rezignovala. A ještě bych chtěla vyzdvihnout jednu věc. My jsme se docela dlouho vyhýbali podobným konzultacím, protože je těžké někomu přiznat vlastní selhání, přiznat, že jsme se pejskovi nevěnovali dostatečně, přiznat, že jsme se v některých situacích nezachovali úplně nejlépe...ale při hovoru s Petrou vše plynulo tak nějak přirozeně a na pozitivní vlně. Ještě jednou děkuji! Tereza
Tereza Medová
Ráda bych poděkovala za skvělou konzultaci ohledně našeho štěněte. Petra Světlíková je vnímavá a opravdu zkušená. Dokáže odhadnout, jak se pejsek i vy v určité situaci cítíte a podle toho vám dá radu, která opravdu funguje. Moc děkuji za tipy, co zlepšit u sebe, aby to pejsek pochopil správně a opravdu vás poslouchal a ještě aby to byla zábava, jak pro vás, tak pro něj. Moc Petru doporučuji 👍🤩.
S Péťou jsem měla konzultaci ohledně našeho 9i měsíčního vlkodava. Téměř 60i kg drobeček v pubertě a k tomu další 3 psy ve smečce - středoasiatka 58kg,bernský x boseron 56kg a barzoj 46kg. Chodím s nimi sama a se všemi najednou. Dostala jsem užitečné a praktické rady, které úspěšně praktikuji. A výsledek - smečka je mnohem klidnější a disciplinovanější. A vlkoušek Audi také. Přestože mám velké psy 23 let, konzultace byla pro mě velmi přínosná. Děkuji🙂
Lenka Hilgerová

Něco málo o mně

Jmenuji se Petra Světlíková jsem průvodkyně psí komunikací a autorka projektu
VLČÍ NORA – Jak se domluvit se psem.
 
Psy miluji od malička. Fenku Ťapku, kterou měla má babička nosím v srdci stále. Byla to má první psí parťačka. Od časů mého dětství se mnoho změnilo. Dětská láska přerostla ve fascinaci a vášeň. Od té doby co mám Christine (což už je 5 let), pozoruji a učím se, jak ještě více porozumět svému psovi.
 
Věřím, a žiju to, že s našimi psy se dá komunikovat ve vzájemné pohodě a souladu. Není potřeba jimi škubat na vodítku, není potřeba na ně křičet ani je bít.
 
Pomáhám s tím dalším lidem, kteří to chtějí také tak. Je to má vášeň. Učím se neskutečné množství nových věcí, abych tento projekt a své myšlenky dostala k lidem, které to zajímá. Psí komunikace je mou vášní a stejné zapálení se pokouším zažehnout i ve svých klientech. Je krásné se svým psím parťákem souznít a plout na jedné vlně.
Žena venku pod stromem.

Možná se ptáte zda je "Konzultace" vhodná právě pro vás.

Ano, pokud:

Cítíte, že se vám nedaří s vaším štěnětem či psem navázat ten správný vztah?

Pojďte přijít na to, v čem to vězí.

1) Domluvte si úvodní setkání

Úvodní on-line setkání se mnou je zcela nezávazné a zdarma. Probereme jaké trápení se svým psem zažíváte a navrhnu vám řešení. Zároveň zjistíme, zda si i my lidsky sedneme 🙂

2) Vrhneme se spolu do práce

Ano, spolu. Tohle za vás totiž nikdo neudělá. Dostanete ode mně konkrétní rady a tipy, jak budete se svým psem postupovat. Řešení, která vám navrhnu budou přímo pro vás na míru. 

3) Radujte se z vychovaného psa

Jste připraveni a je čas se psem cíleně pracovat. Dodržujte mé postupy, tipy a rady a vychutnejte si změny, které nastanou v chování vašeho psa. Mnohdy stačí málo a výsledky se dostaví rychleji, než byste čekali. 

Můžete nedělat nic a dál se za chování svého psa stydět, snít a doufat, že…

“Z toho jednou třeba vyroste.”

NEBO DO TOHO POJĎTE SE MNOU A UŽ PO PÁR TÝDNECH UVIDÍTE POKROKY!

Co byste ještě potřebovala vědět, abyste se mohla rozhodnout? Napište mi na e-mail 

vlcinora@vlcinora.cz

Žena se psem

© Petra Světlíková | VLČÍ NORA