fbpx

Máte doma rozpustilé štěně a chcete z něj mít toho nejlepšího psího kámoše?

Pak je pro vás kurz "OD ŠTĚNĚTE K PARŤÁKOVI" ten pravý.

(2 - 6 měsíců)

       Teď máte pocit, že jste v kolotoči, kde dokola a neustále řešíte s pejskem

Takhle to opravdu být nemusí. Zažila jsem přerod od štěněte přes psí pubertu do dospělosti se svými „vlčicemi“.

Pomůžu vám z toho kolotoče vystoupit. Chcete?

Naučím vás:

🤎 zachovat klid a mít jistotu v přístupu k vašemu štěňátku.

Budete vědět proč jsou klid a jistota tak důležité a jak to udělat. 

🤎 vzájemné „psí – člověčí“ komunikaci.

Budete umět rozumět signálům pejska, a tím i lépe reagovat na jeho                  chování.

🤎 laskavě a bez násilí nastavit vašemu štěňátku hranice.

Pejsek potřebuje přesně vědět co smí a co ne. A není k tomu potřeba křik, bití či jiné donucovací prostředky. Mám to ověřené na svých „vlčicích“ i štěňátkách klientek. Naučím vás, jak rozvíjet váš vztah beze strachu.

🤎 budovat váš vztah na důvěře a vzájemném respektu.

Pejsek je živá bytost se svými pocity a emocemi. Stejně jako my. I on se vám odmění, když s ním budete jednat s respektem. Váš vztah bude mnohem hlubší, když bude založený na důvěře.           

Kurz je opět dostupný 🙂

Během 8 modulů  v kurzu se komplet změní spolupráce vašeho psího miláčka s vámi.

Kolik kurz stojí?

Cena kurzu je 2. 299 Kč

Co získáváte za cenu kurzu:

Rozdíl, který pocítíte

Před vstupem do kurzu

Po dokončení kurzu

Jak kurz bude probíhat?

U vás doma

Videa a další obsah kurzu si zhlédnete pěkně v teple u vás doma. Nikam nemusíte jezdit. Šetříte čas i peníze za dopravu.

V členské sekci na webu

Veškerý obsah kurzu najdete v členské sekci na mém webu. Pokud budete potřebovat poskytnu vám zpětnou vazbu přes e-mailové zprávy.

Výuka, přednášky, praxe

Kurz obsahuje 40 výukových videí včetně praktických ukázek, výuková pdf-ka a také pdf-ka, která vám pomohou postupy začlenit do vašeho denního rytmu.

Pozitivně ke štěněti

Veškeré učení pejska vedu hravým a pozitivním přístupem. Chceme, aby nám pejsek věřil a důvěřoval nám. Nepoužívám žádný křik, nátlak ani škrtící obojky.

Pro vás na míru

Řídíte se tím, jak si vaše štěně daná témata osvojuje. Můžete mít jakékoli tempo vpřed. Dobře vím, že každý pejsek je originál a vyhovuje mu něco jiného.

Na kurz máte 1 rok

Přístup do kurzu vám zůstává na dobu jednoho roku. Materiály ve formátu pdf a eBooky vám zůstávají navždy. Mám ověřené zkušenosti se svými klientkami, že při zodpovědné práci s pejskem vám bude stačit méně než rok. A vaše štěňátko bude "vychované".

Co se naučíte v jednotlivých modulech kurzu

MODUL 1

Začínáme

MODUL 2

Pokračujeme

MODUL 3

Tenhle modul je o psí řeči

MODUL 4

Věnujeme se přivolání (ke mně)

MODUL 5

Zaměříme se na správnou socializaci štěněte

MODUL 6

Základní povely

MODUL 7

Další prvky základní poslušnosti

MODUL 8

Doděláme zbývající povely a zaměříme se na manipulace

Jak to bude vypadat v praxi?

Můžeme se vidět při on-line konzultaci, kterou máte v ceně kurzu. Odpovím vám na dotazy, poradím a podpořím vás.

Budu odpovídat na jakékoli vaše dotazy ohledně štěňátka. Každý pejsek je originál, každý pejsek potřebuje něco jiného. Uklidním vás, že se věci vyvíjejí dobře nebo upozorním, co je potřeba změnit.

A hlavně vás budu držet morálně, když budete mít pocit, že něco nejde. Budu vás podporovat, abyste si věřili, že to se svým štěnětem zvládnete.

Co to přesně znamená?

Kurz se skládá z výukových videí, praktických ukázek a hodně věcí vysvětluji na praktických příkladech. Rozebírám tedy situace, se kterými se běžně budete setkávat. Na praktických příkladech se nejlépe učí.

Hlavním benefitem tohoto  kurzu je má podpora pro vás. V ceně kurzu máte také 60 minutovou konzultaci, při které vám můžu pomoci s tím, co se vám třeba nebude dařit nebo vám dám zpětnou vazbu na vaši práci se štěňátkem.

Právě zpětnou vazbu oceňují také klienti mých mentoringů, kterou jim poskytuji také k jejich video ukázkám. Pošlou mi krátké video, kdy já dám k němu zpětnou vazbu a při další konzultaci se k tomu ještě vrátíme, abych měla jistotu, že je vše srozumitelné.

Kdo jsem?

Jmenuji se Petra Světlíková, jsem psí trenérka s přesahem do psí komunikace a autorka projektu VLČÍ NORA – Jak se domluvit se psem.

Pomáhám vám vcítit se do svého psího miláčka, abyste spolu mohli plout na jedné vlně a tak si vzájemně obohacovat své životy. Věřím, že díky poznání psí duše se nám otevírají nové obzory. 

Žiji svůj splněný dětský sen v podobě fenky Christine. S ní jsem velmi brzy zjistila, že mně ohromně baví neustále ji pozorovat a poznávat. Pochopit proč se zrovna v téhle chvíli zachovala právě takhle. Pochopit a vědět co se jí zrovna teď honí hlavou a správně na to zareagovat.

Umím vás naučit, jak přijímat psí informace a signály. Naučím vás rozumět psím signálům a rozvíjet vztah s vaším pejskem do důvěry, respektu a oboustranné spokojenosti.

Důvěra a pozornost je základ.

Je to úplně stejné, jako s malými dětmi. Nemáte-li jejich pozornost a důvěru nemáte nic a nehnete s nimi. Stejné je to s pejsky. Dojít ve vztahu s mou Christine tam, kde jsme dnes byla cesta a mnohdy trnitá. Při ohlédnutí zpět musím přiznat, že chyba byla na mé straně a Christinka (později i s Miunkou) mě naučily mnohému.

Také jsem zjistila, že internet i knihy jsou plné informací o psech. Ty však nemusí být vždycky relevantní. Tak jsem nasávala informace a vybírala si z nich ty, které mi dávaly smysl. Zkoušela je na našich holkách i dalších psech v praxi.

Na začátku jsme si zažily i cvičák, kde byl povinnou výbavou kovový stahovací obojek. Já vám ho nedoporučím při mém přístupu a vedení jej potřebovat nebudete. 

Během kurzu vás provedu počátkem vaší společné cesty tak, abyste si s vaším pejskem budovali vztah založený na důvěře. Pejsek vás bude poslouchat, protože je to tak správně a bude to chtít. Nikoliv ze strachu.

Na co se můžete spolehnout

Ke každé objednávce dostanete tyto dárky v celkové hodnotě 399 Kč zdarma:

eBook Průvodce správnou péčí o psa

Co v eBooku najdete:

eBook Tahák na granule

Tahák na granule vám pomůže

eBook Psí hry

eBook obsahuje 10 her, které u vašeho štěněte podpoří

Je doplněn video ukázkami a fotografiemi.

Ohlasy mých klientů na spolupráci se mnou

Skvělé byly všechny praktické ukázky, krásně a srozumitelně vysvětluješ, jak s pejskem pracovat. A i když nemáme už malé štěně, odnesla jsem si spoustu tipů. Děkuji 😍 Peti, nemám shlédnutá všechna videa, ale materiály, které jsem prošla, byly super. Hlavně, jak reaguješ na konkrétní příklady, tohle si myslím, že je nosné a hodně přínosné v kurzu.
S Péťou jsem měla konzultaci ohledně našeho 9i měsíčního vlkodava. Téměř 60i kg drobeček v pubertě a k tomu další 3 psy ve smečce - středoasiatka 58kg,bernský x boseron 56kg a barzoj 46kg. Chodím s nimi sama a se všemi najednou. Dostala jsem užitečné a praktické rady, které úspěšně praktikuji. A výsledek - smečka je mnohem klidnější a disciplinovanější. A vlkoušek Audi také. Přestože mám velké psy 23 let, konzultace byla pro mě velmi přínosná. Děkuji🙂
Lenka Hilgerová
Chci poděkovat za práci, kterou děláte a ukazujete nám majitelům našich pejsků, jak reagovat v určitých situacích a jak si upevňovat pouto s naším čtyřnohým přítelem. 🙏 on-line konzultace naprosto úžasná. Díky.
Anet Cepová
Ráda bych poděkovala za skvělou konzultaci ohledně našeho štěněte. Petra Světlíková je vnímavá a opravdu zkušená. Dokáže odhadnout, jak se pejsek i vy v určité situaci cítíte a podle toho vám dá radu, která opravdu funguje. Moc děkuji za tipy, co zlepšit u sebe, aby to pejsek pochopil správně a opravdu vás poslouchal a ještě aby to byla zábava, jak pro vás, tak pro něj. Moc Petru doporučuji 👍🤩.
Oceňuji rozhodně pdf materiály, ty jsou boží. Člověk z kurzu odchází s ucelenými informacemi, ke kterým se kdykoliv může vrátit. Naprosto skvělá byla i shrnutí probraného týdne vč. odkazů na důležité info. Kurz byl připravený moc hezky.
Hezký večer. Chtěla bych touto cestou poděkovat za včerejší online konzultaci, kterou moc ráda všem doporučím. Paní Petra byla perfektně připravená a odpověděla mi nejen na všechny předem zaslané otázky, ale také mi poradila, jak postupovat v situacích, které vyplynuly až během hovoru. Přístup Petry mi je velice blízký a sympatický a tak mám po konzultaci velkou chuť dále prohlubovat náš vztah s pejskem a trénovat i povely, na které už jsem dávno rezignovala. A ještě bych chtěla vyzdvihnout jednu věc. My jsme se docela dlouho vyhýbali podobným konzultacím, protože je těžké někomu přiznat vlastní selhání, přiznat, že jsme se pejskovi nevěnovali dostatečně, přiznat, že jsme se v některých situacích nezachovali úplně nejlépe...ale při hovoru s Petrou vše plynulo tak nějak přirozeně a na pozitivní vlně. Ještě jednou děkuji! Tereza
Tereza Medová
Péťo, moc děkuji za konzultaci, tvoje rady fungují! Goldie není můj první pes, ale i tak jsem nevěděla, proč se na procházce k některým psům chová právě takto. Ty jsi to viděla hned a já jsem si jistá, že zrovna tenhle důvod by mě nenapadl. Vyzkoušela jsem, co jsi mi říkala a výsledek je, že já už nejsem v napětí, co zase bude a Goldie je tím pádem taky v pohodě. 🙂 Jinak čtu pravidelně příspěvky ve tvojí FB skupině a už jsem i tam zažila pár AHA momentů. 😀
Jolana Bieliková

Rádi byste věděli jak pracuji a navnímali mou energii a sympatie?

Stáhněte si UKÁZKOVOU LEKCI Z KURZU ZDARMA 🙂

Chcete mít jistotu, že je tento kurz vhodný právě pro vás?

Ano, pokud

Chcete si projít detaily a mít jistotu, že se rozhodujete pro kurz, který vám opravdu pomůže? 

Pojďme si zavolat na 15 minut, řeknete mi co se svým štěňátkem řešíte a já s vámi projdu co budeme dělat v kurzu. Vy se pak můžete lépe rozhodnout jestli je kurz pro vás to pravé, nebo by vám stačil některý z mých eBooků.

Napište mi na messenger a domluvíme si termín hovoru.

© Petra Světlíková | VLČÍ NORA