fbpx

VLČÍ NORA – Jak se domluvit se psem

Modul 1

Vítejte v prvním modulu kurzu, kde na vás čeká mnoho základních a zásadních informací. Nejprve se seznámíte s klikrem a naučíte na něj své štěně. Ne, není to povinné, nicméně ho alespoň zkuste, můžete si s klikrem některé věci usnadnit 🙂 A hned po klikr tréninku se zaměříme na POZORNOST - když totiž nemáte pozornost psa tak nemáte nic.

Modul 3

Ve třetím modulu kurzu, se budeme věnovat psí komunikaci. Postupně si rozebereme jednotlivé prvky psí komunikace. I kdybyste měli pocit, že je složité se ve vašem psovi vyznat, tak neklesejte na mysli. Každý se může vyznat v psí komunikaci. Chce to jen chtít a svého psa důkladně napozorovat. Je to pouze o cviku. 

Modul 5

V tomhle modulu se budeme zabývat socializací. Socializační fáze je důležitým obdobím v životě psa. Řekneme si, jak se štěnětem sbírat pozitivní zkušenosti v různých situacích. Koukneme taky na práci se stopovačkou. Ano, je to někdy děs, jak se všude motá, nicméně přivolání psa bez ní nenaučíte.

Modul 7

V tomhle modulu se zaměříme na povely "lehni" a "k noze". Dále se naučíme chůzi u nohy. Také si řekneme jak nejlépe plánovat trénink s pejskem, abyste byli co nejvíce efektivní a neztráceli čas přemýšlením až při tréninku.

Modul 2

V tomhle modulu se zaměříme na krmení, kdy zde máte informace k barfování a v bonusech máte TAHÁK NA GRANULE. Nebudu vás nutit barfovat ani vám nebudu říkat, že granule jsou špatně. Je to vaše volba a proti kvalitním granulím nic nemám. Naše holky byly přechodně také na granulích, nicméně na kvalitních. Nemyslím, že by tím nějak trpěly.

Modul 4

V tomhle modulu se zaměříme na přivolání, které je snad to nejdůležitější, aby měl pes zvládnuto. Koukneme se také na metodiku výcviku. I do budoucna potřebujete vědět, jak se psem mluvit, aby chápal co po něm chcete. Kdy co říct, kdy pochválit, kdy dát odměnu, kdy použít opravný povel apod.

Modul 6

V tomhle modulu se zaměříme na další povely, jako jsou sedni a zůstaň. Nebojte se tyto povely začleňovat také do vašeho běžného života a tím je pejskovi upevňovat.  Podobně jako povel "zůstaň" využíváme i povel "čekej". Řekneme si, jaký je mezi těmito povely rozdíl a jak s nimi pracovat nejen při tréninku.

Modul 8

V tomhle modulu se si ukážeme, jak pejska naučit povel "na místo". Díky tomu, že už zvládáte základní povely, dále je zužitkujeme v rámci povelu "na dečku" a také v dalším velkém štěněcím tématu - MANIPULACÍCH.