VLČÍ NORA – Jak se domluvit se psem

NAUČÍM VÁS, JAK S PEJSKEM FUNGOVAT LÉPE DÍKY SPRÁVNÉ KOMUNIKACI

MŮJ PŘÍSTUP K VÁM I VAŠIM PSŮM JE VELMI RESPEKTUJÍCÍ

Jste pro mě jedinečná dvojka
a přistupuji k vám oběma individuálně.

Mám ověřeno, že se psy lze hezky komunikovat a rozhodně není potřeba na ně křičet nebo je dokonce bít.

Pomáhám vám najít společnou řeč s vaším pejskem.

Žena při procházce se svou fenkou československého vlčáka na louce.

Co všechno při spolupráci ladíme a s čím pracujeme?

MOJE C.H.R.I.S.

C.H.R.I.S. je má komunikační a výchovná metoda, do které jsem shrnula všechny své vědomosti, poznatky a zkušenosti, které jsem za posledních
6 let načerpala v práci nejen s našima holkama. Metodu jsem pojmenovala po své největší učitelce, mé fence československého vlčáka Christine.

NIKDY TO NENÍ JEN O PSOVI

Vždycky s vámi pracuji s oběma. Jste se svým pejskem jeden tým. Ze zkušeností vím, že pokud se vám nelíbí chování vašeho pejska, je za tím víc.
Psi nezlobí a nedělají naschvály. Společně přijdeme na příčinu a nastavíme konkrétní kroky pro vyřešení vaší situace.

NEVYČÍTÁM, NEKRITIZUJI

Nekřičím, nevyčítám ani nekritizuji. Nejsem od toho, abych vás soudila. Jsem tady pro vás, abych vám pomohla najít společnou řeč s vaším psem
a pomohla vám s jeho výchovou.
Mým záměrem je, abyste se svým psem fungovali bez potíží ve vašem běžném životě.

HODNĚ VYSVĚTLUJI

Vysvětluji vám opravdu mnoho. Proč se pes chová právě takhle, jak pes vidí situace a svět jeho očima a proč vám doporučuji právě tento konkrétní postup. Abyste s pejskem mohli doma pokračovat, potřebujete vědět proč danou věc děláte a co po svém psovi máte chtít.

NAŠE HOLKY, CHRISTINE A MIA NEBYLY NIKDY TRESTÁNY.
KDYŽ VÍTE, JAK S VAŠÍM PSEM KOMUNIKOVAT, NEPOTŘEBUJETE JEJ TRESTAT.

Komunikace se psem, je jako každá jiná. Je potřeba, aby proudila oběma směry. Nestačí jen vědět, co a kdy máte psovi říct. Je potřeba umět na svém psovi také poznat, co se snaží říct on vám. 

Mé životní mylníky:

Mohli jste mě slyšet...

Všechny mé zkušenosti, všechno co mě Christinka s Miou naučily, vše co jsem vyčetla z mnoha chytrých knih i přednášek a pak v praxi ověřila, a to nejen na našich holkách najdete:

➡ v eBooku Máme doma štěně. A co teď? Najdete v něm informace, které potřebujete znát v začátcích s vaším štěňátkem.

➡ ve webináři Stres u psů a koček, ve kterém jsem přednášela společně s mou kamarádkou MVDr. Dominikou Bitomskou. V tomto jednom webináři tak získáte hned dva pohledy na tohle téma. Jeden můj a jeden medicínský. Dlouhodobý stres všeobecně škodí zdraví psa, proto je dobré vědět, jak jej poznat a jak s ním také pracovat, abychom psovi pomohli.

➡ v Mentoringu 3+1 bonusová nebo v Konzultacích, kdy spolu během video hovoru rozebereme vaše „krizovky“ s pejskem, ať už jde o reaktivní chování vůči cizím psům, tahání na vodítku či jiné.

➡ v online Kurzu „OD ŠTĚNĚTE K PARŤÁKOVI“. Pořídili jste si štěně a chcete hned od začátku dělat vše správně a vyhnout se chybám? Ráda vás uvidím v kurzu.

➡ v online Kurzu „JAK SE DOMLUVIT SE PSEM, který vám pomůže porozumět potřebám vašeho psa, zlepšit jeho poslušnost a předcházet nežádoucímu chování.

Přejít nahoru