fbpx

OBJEDNÁVKA E-BOOKU "PRŮVODCE SPRÁVNOU PÉČÍ O PSA"

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si eBook na fyzickou osobu nepodnikatele.

Žena se svou fenkou československého vlčáka na louce

Ohlasy čtenářek eBooku

E-book bych určitě doporučila všem co si pořizují prvního pejska a nevědí jak se správně o něj postarat a co vlastně sledovat
u psího kamaráda. Kdy se strachovat a co je ještě v pořádku, popřípadě s čím můžeme pomoci mi sami a kdy je už lepší zvolit odborné vyšetření.
Péťo, dočetla jsem jedním hltem. 🤩 Průvodce správnou péčí o psa je úžasný pomocník každého majitele hafana, který věří, že čím šťastnější pejsek je, tím i náš domov může být rozzářenější a veselejší. Moc děkuji za Tvůj čas vložený do tohoto průvodce. Našla jsem
v něm mnoho užitečných informací
a zajímavých postřehů. 😉❤️✨
Hned mažu vyzkoušet pár tipů v praxi na našem bíglíkovi. 😉☺️
Zuzka Roubíčková
Milovnice digitální ilustrace
Doporučuji všem, kteří si pořídili pejska
a chtějí znát důležité informace na co vše dát pozor. V tomto ebooku Průvodce správnou péčí o psa, najdete vše podstatné co by měl vědět každý začínající pejskař, aby nebyl později zaskočen.
Dozvíte se jak správně pečovat o uši, drápky atd. Dozvíte se mimo jiné i o některých parazitech, o kterých jste doposud možná neměli tušení, že existují a že mohou naše mazlíčky ohrožovat.

Potřebujete pomoci s objednávkou? Napište mi na

 vlcinora@vlcinora.cz 

Ráda Vám poradím a pomohu.

Žena se psem

© Petra Světlíková | VLČÍ NORA 

Přejít nahoru