fbpx

Objednávka eBooku Průvodce správnou péčí o psa

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si konzultaci na fyzickou osobu nepodnikatele.

Recenze

E-book bych určitě doporučila všem co si pořizují prvního pejska a nevědí jak se správně o něj postarat a co vlastně sledovat u psího kamaráda. Kdy se strachovat a co je ještě v pořádku, popřípadě s čím můžeme pomoci mi sami a kdy je už lepší zvolit odborné vyšetření.
Péťo, dočetla jsem jedním hltem. 🤩 Průvodce správnou péčí o psa je úžasný pomocník každého majitele hafana, který věří, že čím šťastnější pejsek je, tím i náš domov může být rozzářenější a veselejší. Moc děkuji za Tvůj čas vložený do tohoto průvodce. Našla jsem v něm mnoho užitečných informací a zajímavých postřehů. 😉❤️✨ Hned mažu vyzkoušet pár tipů v praxi na našem bíglíkovi. 😉☺️
Zuzka Roubíčková
Milovnice digitální ilustrace
Doporučuji všem, kteří si pořídili pejska a chtějí znát důležité informace na co vše dát pozor. V tomto ebooku Průvodce správnou péčí o psa, najdete vše podstatné co by měl vědět každý začínající pejskař, aby nebyl později zaskočen. Dozvíte se jak správně pečovat o uši, drápky atd. Dozvíte se mimo jiné i o některých parazitech, o kterých jste doposud možná neměli tušení, že existují a že mohou naše mazlíčky ohrožovat.

Potřebujete pomoci s objednávkou? Napište mi na

 vlcinora@vlcinora.cz 

Ráda Vám poradím a pomohu.

© Petra Světlíková | VLČÍ NORA