fbpx

Průvodce správnou péčí o psa

eBook pro každého majitele psa. 

Možná už jste se svým psem také zažili:

S tím, abyste měli jistotu, že se o svého psa staráte správně vám pomůže

PRŮVODCE SPRÁVNOU PÉČÍ O PSA

Co v eBooku najdete:

Cena PRŮVODCE je symbolických 79,-

Koupí mého eBooku získáte praktického pomocníka pro každého pejskaře. 

Informace v klidu nastudujete a budete tak připraveni pro budoucí situace.

Uvidíte, jak to vypadá, když se drápek zalomí tak, až se oddělí od vyživující části. Také se dozvíte, co v této situaci dělat. I to, co naopak nedělat, aby se situace nezhoršila. 

Pdf-ko si můžete nechat např. v mobilním telefonu  a mít jej tak v případě nutnosti rychle po ruce.

Je lepší být připraven, než-li překvapen 🙂

Co o EBooku říkají čtenáři?

E-book bych určitě doporučila všem co si pořizují prvního pejska a nevědí jak se správně o něj postarat a co vlastně sledovat u psího kamaráda. Kdy se strachovat a co je ještě v pořádku, popřípadě s čím můžeme pomoci mi sami a kdy je už lepší zvolit odborné vyšetření.
Doporučuji všem, kteří si pořídili pejska a chtějí znát důležité informace na co vše dát pozor. V tomto ebooku Průvodce správnou péčí o psa, najdete vše podstatné co by měl vědět každý začínající pejskař, aby nebyl později zaskočen. Dozvíte se jak správně pečovat o uši, drápky atd. Dozvíte se mimo jiné i o některých parazitech, o kterých jste doposud možná neměli tušení, že existují a že mohou naše mazlíčky ohrožovat.
Péťo, dočetla jsem jedním hltem. 🤩 Průvodce správnou péčí o psa je úžasný pomocník každého majitele hafana, který věří, že čím šťastnější pejsek je, tím i náš domov může být rozzářenější a veselejší. Moc děkuji za Tvůj čas vložený do tohoto průvodce. Našla jsem v něm mnoho užitečných informací a zajímavých postřehů. 😉❤️✨ Hned mažu vyzkoušet pár tipů v praxi na našem bíglíkovi. 😉☺️
Zuzka Roubíčková
Milovnice digitální ilustrace

Kdo jsem?

Jmenuji se Petra Světlíková, jsem psí trenérka s přesahem do psí komunikace a autorka projektu VLČÍ NORA.

Pomáhám vám vcítit se do svého psího miláčka, abyste spolu mohli plout na jedné vlně a tak si vzájemně obohacovat své životy. Věřím, že díky poznání psí duše se nám otevírají nové obzory. 

Žiji svůj splněný dětský sen v podobě fenky Christine. S ní jsem velmi brzy zjistila, že mně ohromně baví neustále ji pozorovat a poznávat. Pochopit proč se zrovna v téhle chvíli zachovala právě takhle. Pochopit a vědět co se jí zrovna teď honí hlavou a správně na to zareagovat.

Umím vás naučit, jak přijímat psí informace a signály. Naučím vás rozumět psím signálům a rozvíjet vztah s vaším pejskem do důvěry, respektu a oboustranné spokojenosti.

Možná se ptáte zda je "Průvodce správnou péčí o psa" vhodný právě pro vás.

Ano, pokud:

Potřebujete se ještě zeptat? Napište mi na e-mail 

vlcinora@vlcinora.cz

© Petra Světlíková | VLČÍ NORA