fbpx

Průvodce správnou péčí o psa

Velmi častým zraněním bývá utržený drápek, víte jak jej ošetřit?

eBook pro každého majitele psa. 

Možná už jste se svým psem také zažili:

S tím, abyste měli jistotu, že se o svého psa staráte správně vám pomůže

PRŮVODCE SPRÁVNOU PÉČÍ O PSA

Co v eBooku najdete:

Cena PRŮVODCE je symbolických 79,-

Koupí mého eBooku získáte praktického pomocníka pro každého pejskaře. 

Informace v klidu nastudujete a budete tak připraveni pro budoucí situace.

Uvidíte, jak to vypadá, když se drápek zalomí tak, až se oddělí od vyživující části. Také se dozvíte, co v této situaci dělat. I to, co naopak nedělat, aby se situace nezhoršila. 

Pdf-ko si můžete nechat např. v mobilním telefonu  a mít jej tak v případě nutnosti rychle po ruce.

Je lepší být připraven, než-li překvapen 🙂

Co o EBooku říkají čtenáři?

E-book bych určitě doporučila všem co si pořizují prvního pejska a nevědí jak se správně o něj postarat a co vlastně sledovat u psího kamaráda. Kdy se strachovat a co je ještě v pořádku, popřípadě s čím můžeme pomoci mi sami a kdy je už lepší zvolit odborné vyšetření.
Doporučuji všem, kteří si pořídili pejska a chtějí znát důležité informace na co vše dát pozor. V tomto ebooku Průvodce správnou péčí o psa, najdete vše podstatné co by měl vědět každý začínající pejskař, aby nebyl později zaskočen. Dozvíte se jak správně pečovat o uši, drápky atd. Dozvíte se mimo jiné i o některých parazitech, o kterých jste doposud možná neměli tušení, že existují a že mohou naše mazlíčky ohrožovat.
Péťo, dočetla jsem jedním hltem. 🤩 Průvodce správnou péčí o psa je úžasný pomocník každého majitele hafana, který věří, že čím šťastnější pejsek je, tím i náš domov může být rozzářenější a veselejší. Moc děkuji za Tvůj čas vložený do tohoto průvodce. Našla jsem v něm mnoho užitečných informací a zajímavých postřehů. 😉❤️✨ Hned mažu vyzkoušet pár tipů v praxi na našem bíglíkovi. 😉☺️
Zuzka Roubíčková
Milovnice digitální ilustrace

Něco málo o mně

Jmenuji se Petra Světlíková jsem průvodkyně psí komunikací a autorka projektu
VLČÍ NORA – Jak se domluvit se psem.
 
Psy miluji od malička. Fenku Ťapku, kterou měla má babička nosím v srdci stále. Byla to má první psí parťačka. Od časů mého dětství se mnoho změnilo. Dětská láska přerostla ve fascinaci a vášeň. Od té doby co mám Christine (což už je 5 let), pozoruji a učím se, jak ještě více porozumět svému psovi.
 
Věřím, a žiju to, že s našimi psy se dá komunikovat ve vzájemné pohodě a souladu. Není potřeba jimi škubat na vodítku, není potřeba na ně křičet ani je bít.
 
Pomáhám s tím dalším lidem, kteří to chtějí také tak. Je to má vášeň. Učím se neskutečné množství nových věcí, abych tento projekt a své myšlenky dostala k lidem, které to zajímá. Psí komunikace je mou vášní a stejné zapálení se pokouším zažehnout i ve svých klientech. Je krásné se svým psím parťákem souznít a plout na jedné vlně.
Žena venku pod stromem.

Možná se ptáte zda je "Průvodce správnou péčí o psa" vhodný právě pro vás.

Ano, pokud:

Potřebujete se ještě zeptat? Napište mi na e-mail 

vlcinora@vlcinora.cz

Žena se psem

© Petra Světlíková | VLČÍ NORA 

Přejít nahoru