fbpx

Průvodce správnou péčí o psa

Velmi častým zraněním bývá utržený drápek, víte jak jej ošetřit?

eBook pro každého majitele psa. 

Možná už jste se svým psem také zažili:

S tím, abyste měli jistotu, že se o svého psa staráte správně vám pomůže

PRŮVODCE SPRÁVNOU PÉČÍ O PSA

ZAJÍMÁ VÁS

Co v eBooku najdete:

Koupí mého eBooku získáte praktického pomocníka pro každého pejskaře. 

Informace v klidu nastudujete a budete tak připraveni pro budoucí situace.

Uvidíte, jak to vypadá, když se drápek zalomí tak, až se oddělí od vyživující části. Také se dozvíte, co v této situaci dělat. I to, co naopak nedělat, aby se situace nezhoršila. 

Pdf-ko si můžete nechat např. v mobilním telefonu  a mít jej tak v případě nutnosti rychle po ruce.

Je lepší být připraven, než-li překvapen 🙂

3d mockup e-booku.

Cena PRŮVODCE je 290,-

Co o EBooku říkají čtenáři?

E-book bych určitě doporučila všem co si pořizují prvního pejska a nevědí jak se správně o něj postarat a co vlastně sledovat u psího kamaráda. Kdy se strachovat a co je ještě v pořádku, popřípadě s čím můžeme pomoci mi sami a kdy je už lepší zvolit odborné vyšetření.
Doporučuji všem, kteří si pořídili pejska a chtějí znát důležité informace na co vše dát pozor. V tomto ebooku Průvodce správnou péčí o psa, najdete vše podstatné co by měl vědět každý začínající pejskař, aby nebyl později zaskočen. Dozvíte se jak správně pečovat o uši, drápky atd. Dozvíte se mimo jiné i o některých parazitech, o kterých jste doposud možná neměli tušení, že existují a že mohou naše mazlíčky ohrožovat.
Péťo, dočetla jsem jedním hltem. 🤩 Průvodce správnou péčí o psa je úžasný pomocník každého majitele hafana, který věří, že čím šťastnější pejsek je, tím i náš domov může být rozzářenější a veselejší. Moc děkuji za Tvůj čas vložený do tohoto průvodce. Našla jsem v něm mnoho užitečných informací a zajímavých postřehů. 😉❤️✨ Hned mažu vyzkoušet pár tipů v praxi na našem bíglíkovi. 😉☺️
Zuzka Roubíčková
Milovnice digitální ilustrace

Něco málo o mně

Jmenuji se Petra Světlíková jsem průvodkyní psí komunikací, autorkou projektu
VLČÍ NORA – Jak se domluvit se psem a komunikační a výchovné metody C.H.R.I.S. Jsem také nadšenou „mámou“ dvou fenek československého vlčáka – Christine a Mii.
 
Psy miluji od malička. Fenku Ťapku plemene Vestaj (vesnické tajemství), kterou měla má babička nosím v srdci stále. Byla to má první psí parťačka. Od časů mého dětství se mnoho změnilo jen láska ke psům zůstala.
 

Navíc přerostla do vášnivého zájmu o psí komunikaci.  Už více než 6 let se aktivně věnuji poznávání psí komunikace a praktikování nabitých vědomostí. Mými kurzy a konzultacemi prošlo již téměř 500 milujících páníčků.

Přesně v tomhle vnímám své poslání. Pomáhám lidem vcítit se do svého psího parťáka, aby spolu mohli plout na jedné vlně a vzájemně si tak obohacovat své životy.

Vytvořila jsem svou komunikační a výchovnou  metodu C.H.R.I.S., kterou jsem pojmenovala po mé největší  a nejlepší učitelce, mé milované  CHRISTINE 🤎.
Žena venku pod stromem.

Možná se ptáte zda je "Průvodce správnou péčí o psa" vhodný právě pro vás.

Ano, pokud:

Potřebujete se ještě zeptat? Napište mi na e-mail 

vlcinora@vlcinora.cz

Žena se psem

© Petra Světlíková | VLČÍ NORA 

Přejít nahoru