fbpx

VLČÍ NORA – Jak se domluvit se psem

Petra Světlíková

Psí trenérka s přesahem do psí komunikace

Chtěla bych touto cestou poděkovat za včerejší online konzultaci, kterou moc ráda všem doporučím. Paní Petra byla perfektně připravená a odpověděla mi nejen na všechny předem zaslané otázky, ale také mi poradila, jak postupovat v situacích, které vyplynuly až během hovoru. Přístup Petry mi je velice blízký a sympatický a tak mám po konzultaci velkou chuť dále prohlubovat náš vztah s pejskem a trénovat i povely, na které už jsem dávno rezignovala. A ještě bych chtěla vyzdvihnout jednu věc. My jsme se docela dlouho vyhýbali podobným konzultacím, protože je těžké někomu přiznat vlastní selhání, přiznat, že jsme se pejskovi nevěnovali dostatečně, přiznat, že jsme se v některých situacích nezachovali úplně nejlépe...ale při hovoru s Petrou vše plynulo tak nějak přirozeně a na pozitivní vlně. Ještě jednou děkuji! 

Tereza Medová

Milá Petro, moc děkuji za dnešní konzultaci ohledně našeho nového štěňátka. Moc mi pomohla si ujasnit, jak se k fenečce teď chovat a čeho se vyvarovat. Jako chovatelka prvního pejska jsem za toto vděčná a nyní i klidnější. Moc děkuji a přeji ať se daří. Gábina

Gábina Černá

Koučka

Chci poděkovat za práci, kterou děláte a ukazujete nám majitelům našich pejsků, jak reagovat v určitých situacích a jak si upevňovat pouto s naším čtyřnohým přítelem.  On-line konzultace naprosto úžasná. Díky.

Anet Cepová

Ráda bych poděkovala za skvělou konzultaci ohledně našeho štěněte. Petra Světlíková je vnímavá a opravdu zkušená. Dokáže odhadnout, jak se pejsek i vy v určité situaci cítíte a podle toho vám dá radu, která opravdu funguje. Moc děkuji za tipy, co zlepšit u sebe, aby to pejsek pochopil správně a opravdu vás poslouchal a ještě aby to byla zábava, jak pro vás, tak pro něj. Moc Petru doporučuji.

Markéta Žitníková

Koučka

S Péťou jsem měla konzultaci ohledně našeho 9i měsíčního vlkodava. Téměř 60i kg drobeček v pubertě a k tomu další 3 psy ve smečce - středoasiatka 58kg,bernský x boseron 56kg a barzoj 46kg. Chodím s nimi sama a se všemi najednou. Dostala jsem užitečné a praktické rady, které úspěšně praktikuji. A výsledek - smečka je mnohem klidnější a disciplinovanější. A vlkoušek Audi také. Přestože mám velké psy 23 let, konzultace byla pro mě velmi přínosná. Děkuji

Lenka Hilgerová

Péťo, moc děkuji za konzultaci, tvoje rady fungují! Goldie není můj první pes, ale i tak jsem nevěděla, proč se na procházce k některým psům chová právě takto. Ty jsi to viděla hned a já jsem si jistá, že zrovna tenhle důvod by mě nenapadl. Vyzkoušela jsem, co jsi mi říkala a výsledek je, že já už nejsem v napětí, co zase bude a Goldie je tím pádem taky v pohodě.  Jinak čtu pravidelně příspěvky ve tvojí FB skupině a už jsem i tam zažila pár AHA momentů. 

Jolana Bieliková