fbpx

VLČÍ NORA – Jak se domluvit se psem

PODPŮRNÁ SKUPINA NA FB + CO DĚLAT, KDYŽ MÁM DOTAZ

Ke kurzu byla zřízena uzavřená podpůrná facebooková skupina. Díky dění ve skupině si udržíte motivaci pro práci s vaším štěnětem. Zde najdete odkaz do skupiny, další informace ohledně fungování skupiny a další odpovědi na vaše případné otázky.

Pro členy kurzu jsem také vytvořila podpůrnou a podporující, uzavřenou facebookovou skupinu. Skupina na fb poskytuje mnohé. Je pro vás takovým hnacím motorem, abyste udrželi motivaci pro práci s vaším pejskem. Já vám můžu dát fůru návodů a rad, jak máte se svým pejskem pracovat, nicméně pokud s pejskem nebudete dělat nic, žádnou změnu k lepšímu neuvidíte. 

Proto máte k dispozici ještě facebookovou skupinu. Ve skupině najdete nové přátele, možná i parťáky pro společná venčení, se kterými můžete sdílet ve skupině své úspěchy. Všichni tam jste na stejné vlně, protože každý z vás chce vychovat své štěně. A také každý z vás má jiné zkušenosti, které můžete sdílet  s ostatními.

Jak víme, každý pejsek je jiný a může se stát, že se vám nebude dařit uplatnit postup z videí. Ve skupině se na mě můžete rovnou obrátit, dotázat se a pak to poladíme společně. Vždycky se dají hledat cesty a jiná řešení. Využijte tedy tuto možnost zpětné vazby. 

Jak se tedy dostanete do skupiny?

 

Požádejte o členství ve skupině ŠTĚNĚCÍ KURZ – OD ŠTĚNĚTE K PARŤÁKOVI zde.

Členství schvaluji na základě kontroly v objednávkovém systému. Při vstupu do skupiny proto vyplňte e-mail z objednávky. Pokud vás do 24 hod. neschválím napište mi na vlcinora@vlcinora.cz

Pokud nemáte FB napište mi na e-mail (výše) a domluvíme se individuálně, jak tuhle situaci vyřešíme. 

Co když budete mít dotaz?

Na vaše dotazy budete mít prostor také ve skupině. Na dotazy vytvořím nejspíše vlákno v průvodcích. I přesto doporučuji označovat mě v dotazech jménem. Bohužel facebookový algoritmus si žije vlastním životem a už se mi mnohokrát stalo, že mě na dotaz (v minulém běhu kurzu) neupozornil.

Když mám prostor, odpovídám na dotazy ihned, vesměs svou odpověď dostanete ještě tentýž den. Pouze ve výjimečných situacích mi to trvá déle. Velmi mi záleží na tom, abyste se svým pejskem udělali opravdové pokroky. Proto je ke kurzu založena i fb skupina, ve které vám budu k dispozici. 

Nicméně pochopte, že i já mám život mimo sítě a spoustu dalších povinností. Nemám za zády tým lidí, kteří by dělali za mě. Buďte tedy trpěliví, když to náhodou nevyjde a nebudu moci odpovědět v řádech vteřin. Děkuji. Ke svým dotazům vkládejte i krátká videa s vaším cvičením. Potřebuji vás vidět se štěnětem v akci, abych vám mohla dát relevantní zpětnou vazbu. Vůbec se toho nebojte.

V případě, že budete chtít ve skupině sdílet své pokroky, určitě ANO 🙂 Vytvořte příspěvek, ať s vámi mohou ostatní členové skupiny, včetně mě jednoduše komunikovat. Chlubení se meze nekladou 🙂 Chlubení se také nebojte, může být totiž inspirací pro další lidi 🙂