fbpx

ABYSTE NEBOJOVALI S TECHNICKÝMI POSTUPY MÁM PRO VÁS NÁVODY A TIPY NA

TECHNIKÁLIE

PŘIHLÁŠENÍ DO ČLENSKÉ SEKCE

Uložení přihlašovací stránky

V e-mailu s přihlašovacími údaji do vašeho kurzu (členské sekce) nebo klubu máte rovnou i odkaz, přes který se dostanete na přihlašovací stránku. 

Abyste si přihlašování do kurzu zjednodušili, uložte si přihlašovací stránku do záložek v prohlížeči počítače. Stačí kliknout na hvězdičku v URL řádku, jak vidíte na obrázku vpravo. 

Když kliknete na obrázek otevře se vám velký, abyste to lépe viděli. V prohlížeči si můžete také uložit své jméno a heslo, abyste ho nemuseli pokaždé vypisovat.

Druhá cesta na přihlašovací stránku

Kdyby se vám z nějakého důvodu stalo, že vám uložený odkaz na přihlašovací stránku zmizí ze záložek
v prohlížeči – nemělo by se to stát, ale někdy se dějí věci, známe to 🙂

Máte tedy možnost, dostat se na přihlašovací stránku rovnou z mého webu www.vlcinora.cz přes tlačítko „PŘIHLÁSIT SE“. Jako pojistku si můžete i tuhle hlavní stránku mého webu přidat do záložek (viz. první obrázek).

Nástěnka členské sekce

Kam z hlavní nástěnky

Po přihlášení se dostanete na nástěnku. Vámi zakoupené kurzy nebo klub na nástěnce poznáte dle hnědého nadpisu. Členské sekce, které jste si (zatím 🙂 ) nekoupili budou mít červený nadpis (= odkaz), přes který se (v případě zájmu) dostanete k objednávce.

Po kliknutí na váš kurz nebo klub se ocitnete už rovnou na hlavní stránce vašeho kurzu. Z této stránky už se dostanete k veškerému obsahu vašeho kurzu nebo klubu.

Práce s členskou sekcí

Co vlastně je členská sekce?

Členská sekce je vlastně web uvnitř webu. Pohybujete se v ní, jako na jakémkoliv jiném webu. Pro své kurzy využívám jen dvě možnosti, které mi dávají smysl. Jednou z nich jsou členské sekce, protože vám v sekci můžu obsah kurzu přehledně uspořádat. 

Druhou možností, kterou využívám jsou e-mailové série, kdy si e-maily s výukovými videi spravujete sami. Například si je oštítkujete ve své e-mailové schránce, aby vám nezapadly v ostatní poště. Nicméně, i jako účastnice mnoha online kurzů mám členské sekce raději, protože při opakovaných návštěvách se v nich lépe orientuji a rychleji dohledám obsah, ke kterému se chci vrátit.

Členská sekce však neumožňuje vzájemnou komunikaci, jako například facebooková skupina. Proto ke každé členské sekci, ať už kurzovní nebo klubové, skupinu zřizuji, pro lepší komunikaci s vámi.

Co členská sekce obsahuje

Stejně jako na webu, najdete v horní části MENU, díky kterému se snadno dostanete tam, kam potřebujete. Na hlavní stránce vaší členské sekce najdete všechny důležité informace. Většinou se i z hlavní stránky můžete prokliknout na další stránky. Z menu se pak dostáváte k modulům kurzu nebo dalšímu obsahu, bonusům apod.

Věřím, že se s členskou sekcí pohodově sžijete. Pokud byste se potřebovali na něco ještě zeptat napište mi na email vlcinora@vlcinora.cz nebo otázku napište do příslušné facebookové skupiny. Ráda vám na otázky odpovím ♥ 

Přejít nahoru