fbpx

VLČÍ NORA – Jak se domluvit se psem

Petra Světlíková

Psí trenérka s přesahem do psí komunikace

eBooky zdarma

Vzdělávejte se a snažte se přicházet věcem na kobylku. Minimálně v psí komunikaci se to opravdu vyplatí. Vše o čem píšu je z našeho života, tedy autentické. Pro vysvětlení popisuji konkrétní situace a příklady.

Štěklist ke štěněti

Stáhněte si zdarma svůj tahák ke štěněti.

Přehledně a na jednom místě máte popsáno na co všechno se u štěňátka zaměřit. Na co byste neměli zapomenout apod. 

U štěňátka je těch věcí opravdu hodně tak jsem vám vytvořila tento tahák, aby ten proces učení byl pro vás snadnější a víc v pohodě. 

Uzavřená fb skupina Vlčí nora

Bezpečný prostor pro vaše dotazy, tipy a inspiraci z „psího světa“. Sama vím, že ne vždy může být soužití se psem ve všem ideální. Občas se prostě něco k řešení vyskytne.

Vždycky nemusí být příjemné a žádoucí pokládát otázky veřejně. Kromě toho, že mi můžete napsat soukromý e-mail, máte možnost vstoupit do mé uzavřené skupiny. 

Najdete zde podporující komunitu lidí, kteří nejspíše řešili nebo možná právě řeší podobnou věc, jako vy. Máte tak možnost získat více úhlů pohledu na vaši situaci. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že i to je fajn.

YouTube VLČÍ NORA

Spousta videí s Christine a Miou. Kanál je zatím spíše odpočinkový. V průběhu času budou přibývat i videa s hodnotnějším obsahem a rozhovory.

Podcast VLČÍ NORA

Poslechněte si info z psího světa a nalaďte se tak na svého čtyřnohého parťáka.