fbpx

Balíček 3 video lekcí + webinář Stres u psů a koček 

Možná občas propadáte frustraci:

Jenže i psi mají své pocity a emoce, prožívají různé úrovně strachu a stresu.

A na nás je, abychom jim s tím pomohli.

Proto jsem pro vás sestavila tento balíček 3 video lekcí a speciálního webináře s tématem Stres u psů a koček.

A proč je webinář speciální?

Protože v něm získáte hned dva pohledy na stres u psů. Jeden můj trenérský a jeden lékařský od  MVDr. Dominiky Bitomské. Jsou to 2,5 hodiny nabité informacemi, radami a praktickými tipy.

Balíček obsahuje:

E-mailová série:

Balíček je rozdělen do 4 e-mailů, abyste měli na každou lekci čas a nebyli zahlceni:

Cena BALÍČKU je 760,-

Co se ve video lekcích dozvíte

Základ toho, jak se psem pracovat, aby pochopil co po něm chcete. Kdy mluvit, kdy nemluvit, kdy pochválit, kdy podat pamlsek a další důležité informace, které pro práci se psem potřebujete znát.

Žena se psem venku v trávě

Je důležité vědět, jaké druhy odměn můžete při výcviku psa využít, jak s nimi pracovat a využívat je ve svůj prospěch.  Také zjistíte, jak si můžete hrát s pamlsky, abyste pro vašeho psa byli zajímavější než okolní podněty. 

Žena dávající pamlsek do tlamy své fenky československého vlčáka.

Rychlý video návod – jak se psem trénovat chůzi u nohy. 

Žena se psem v přírodě

Na webináři jsem přednášela se svou kamarádkou MVDr. Dominikou Bitomskou. Máte tak na téma stresu u psů rovnou dva náhledy. Jeden medicínský a jeden trenérský. Takové 2v1 🙂

Čichající pes v trávě

+ BONUS

Plánovač pro efektivnější plánování vašeho společného tréninku. Většina z nás má na trénování se psem jen omezený čas při všech těch povinnostech. Je tedy lepší mít předem jasno v tom, co chceme se psem právě nyní trénovat. 

Co se změní, když informace z tohoto balíčku aplikujete do praxe?

Co o spolupráci se mnou říkají klientky?

Ráda bych poděkovala za skvělou konzultaci ohledně našeho štěněte. Petra Světlíková je vnímavá a opravdu zkušená. Dokáže odhadnout, jak se pejsek i vy v určité situaci cítíte a podle toho vám dá radu, která opravdu funguje. Moc děkuji za tipy, co zlepšit u sebe, aby to pejsek pochopil správně a opravdu vás poslouchal a ještě aby to byla zábava, jak pro vás, tak pro něj. Moc Petru doporučuji 👍🤩.
Milá Petro, moc děkuji za dnešní konzultaci ohledně našeho nového štěňátka. Moc mi pomohla si ujasnit, jak se k fenečce teď chovat a čeho se vyvarovat. Jako chovatelka prvního pejska jsem za toto vděčná a nyní i klidnější. Moc děkuji a přeji ať se daří 🙏. Gábina
Hezký večer. Chtěla bych touto cestou poděkovat za včerejší online konzultaci, kterou moc ráda všem doporučím. Paní Petra byla perfektně připravená a odpověděla mi nejen na všechny předem zaslané otázky, ale také mi poradila, jak postupovat v situacích, které vyplynuly až během hovoru. Přístup Petry mi je velice blízký a sympatický a tak mám po konzultaci velkou chuť dále prohlubovat náš vztah s pejskem a trénovat i povely, na které už jsem dávno rezignovala. A ještě bych chtěla vyzdvihnout jednu věc. My jsme se docela dlouho vyhýbali podobným konzultacím, protože je těžké někomu přiznat vlastní selhání, přiznat, že jsme se pejskovi nevěnovali dostatečně, přiznat, že jsme se v některých situacích nezachovali úplně nejlépe...ale při hovoru s Petrou vše plynulo tak nějak přirozeně a na pozitivní vlně. Ještě jednou děkuji! Tereza
Tereza Medová

Co o webináři říkají přímé účastnice?

Ahojky, dnes jsem se zúčastnila tohoto perfektního webináře 👍. Za mě můžu jen doporučit, pokud budete s čímkoli pomoct, jen se neostýchejte a Petru Světlíkovou oslovte, napište, kontaktujte. Je to človíček na pravém místě, poradí, najde alternativy a hledá příčinu problémů a hlavně snaží se je řešit. Ještě jednou moc a moc děkuji za dnešních úžasných, výživných pár hodin, zase jsem se posunula kousek dál 😘🐺😺
Kateřina Sikorová Ježowiczová
Taky jsem se účastnila, abychom se v našem oboru dále vzdělávali. Děkuju za skvěle strávený večer a těším se na další webinář. Příště budeme poslouchat s celou naší Vrtíme smečkou!❤🐾
Kristýna Krausová
Dobrý den, moc děkuji za krásný webinář, skvělé informace a odpovědi.
Pavlína Jilemnická

Něco málo o mně

Jmenuji se Petra Světlíková jsem průvodkyně psí komunikací a autorka projektu
VLČÍ NORA – Jak se domluvit se psem.
 
Psy miluji od malička. Fenku Ťapku, kterou měla má babička nosím v srdci stále. Byla to má první psí parťačka. Od časů mého dětství se mnoho změnilo. Dětská láska přerostla ve fascinaci a vášeň. Od té doby co mám Christine (což už je 5 let), pozoruji a učím se, jak ještě více porozumět svému psovi.
 
Věřím, a žiju to, že s našimi psy se dá komunikovat ve vzájemné pohodě a souladu. Není potřeba jimi škubat na vodítku, není potřeba na ně křičet ani je bít.
 
Pomáhám s tím dalším lidem, kteří to chtějí také tak. Je to má vášeň. Učím se neskutečné množství nových věcí, abych tento projekt a své myšlenky dostala k lidem, které to zajímá. Psí komunikace je mou vášní a stejné zapálení se pokouším zažehnout i ve svých klientech. Je krásné se svým psím parťákem souznít a plout na jedné vlně.
Žena venku pod stromem.

Možná ještě s nákupem tohoto speciálního balíčku váháte...

Neváhejte, pokud

Můžete nedělat nic a dále nechat svého psa, aby se v nepříznivých emocích topil sám….

“… a doufat, že to přejde samo.”

NEBO KLIKNĚTE NA

 

“OBJEDNAT BALÍČEK S VIDEO LEKCEMI”

 

A UKAŽTE SVÉMU PSOVI, ŽE TADY JSTE PRO NĚJ

A POSUŇTE VAŠI VZÁJEMNOU DŮVĚRU NA VYŠŠÍ ÚROVEŇ.

Potřebujete se ještě zeptat? Napište mi na e-mail 

vlcinora@vlcinora.cz

Žena se psem

© Petra Světlíková | VLČÍ NORA