fbpx

VLČÍ NORA – Jak se domluvit se psem

Vítejte v online kurzu

"OD ŠTĚNĚTE K PARŤÁKOVI"

Velmi mě těší, že jste se rozhodli pro můj kurz, ve kterém položíte základy vztahu s vaším štěnětem.

Naučíte se srozumitelně a jasně komunikovat se svým psem, rozumět signálům jeho komunikace a v neposlední řadě, hned od začátku posilovat vzájemnou důvěru ve vašem vztahu. 

1) Moduly kurzu

Kurz je rozdělen do osmi modulů, které najdete zde>>> a také nahoře v menu.

2) Jak to bude probíhat

Informace k organizaci kurzu najdete zde>>>

3) Harmonogram kurzu

Přehled všech modulů kurzu najdete zde>>>

Další důležité informace

Udělejte si čas a projděte si témata kurzu. Podle aktuálního stavu s vaším štěnětem se rozhodněte čím by bylo vhodné začít. Čtěte si i texty ještě před tím, než si pustíte jednotlivé video ukázky. 

Pokud byste měli nějaké potíže s aplikací informací do praxe nebo byste se potřebovali ještě na něco doptat nebojte se zeptat a napište mi na můj e-mail:

vlcinora@vlcinora.cz .

Žádná otázka není špatně. Každý z vás máte jiné podmínky a jiné časové možnosti. I tak se však snažte se svým štěnětem cvičit několikrát denně po chvilkách. Naplánujte si ve svém dni několik časů (alespoň 3x denně), stačí po 5-10 minutách. Opravdu stačí tak málo. Štěňata neudrží pozornost moc dlouho, takže plánovat si na cvičení více času je docela zbytečné. Mnohem důležitější je, abyste trénovali opravdu každý den několikrát. 

Důvěra a pozornost je základ.

Je to úplně stejné, jako s malými dětmi. Nemáte-li jejich pozornost a důvěru nemáte nic a nehnete s nimi. Stejné je to s pejsky. Dojít ve vztahu s mou Christine tam, kde jsme dnes byla cesta a mnohdy trnitá. Při ohlédnutí zpět musím přiznat, že chyba byla na mé straně a Christinka (později i s Miunkou) mě naučily mnohému.

Také jsem zjistila, že internet je plný informací o psech. Ty však nemusí být vždycky relevantní. Tak jsem nasávala informace a vybírala si z nich ty, které mi dávaly smysl. Zkoušela je na našich holkách i dalších psech v praxi.

Na začátku jsme si zažily i cvičák, kde byl povinnou výbavou kovový stahovací obojek. Já vám ho nedoporučím při mém přístupu a vedení jej potřebovat nebudete. 

Během programu vás provedu počátkem vaší společné cesty tak, abyste si s vaším pejskem budovali vztah založený na důvěře. Pejsek vás bude poslouchat, protože je to tak správně a bude to chtít. Nikoliv ze strachu.

Kdo jsem?

Jmenuji se Petra Světlíková, jsem psí trenérka s přesahem do psí komunikace a autorka projektu

VLČÍ NORA – Jak se domluvit se psem.

Žiji svůj splněný dětský sen v podobě fenky Christine. S ní jsem velmi brzy zjistila, že mně ohromně baví neustále ji pozorovat a poznávat. Pochopit proč se zrovna v téhle chvíli zachovala právě takhle. Pochopit a vědět co se jí zrovna teď honí hlavou a správně na to zareagovat.

Umím vás naučit, jak přijímat psí informace a signály. Naučím vás rozumět psím signálům a rozvíjet vztah s vaším pejskem do důvěry, respektu a oboustranné spokojenosti.