fbpx

OBJEDNÁVKA ON-LINE KURZU "JAK SE DOMLUVIT SE PSEM"

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si kurz na fyzickou osobu nepodnikatele.

ON-LINE KURZ JAK SE DOMLUVIT SE PSEM,

díky kterému si se svým psem

budete opravdu rozumět.

Těším se na vás v kurzu ♥

Žena se svou fenkou československého vlčáka na louce

Ohlasy mých klientů na spolupráci se mnou

Ahoj Péťo, ted' se zase vrátím víc ke kurzu JAK SE DOMLUVIT SE PSEM a ten je pro mě top. Přečetla jsem knihu Konejšivé signály což bylo fajn
a takový úvod, ale díky tobě to teď můžu víc vnímat a dokáži už něco malinko vidět úžasnééé. I když ještě tápu a některé její signály nechápu.

A hlavě chci poděkovat vyhovuje mi tvá metoda pozitivně s respektem a porozuměním. To je top! U nás je to o velké trpělivosti i úsilí, jen pozitivně jinak by se sekla nebo byla zlomená a to nechci. Postupujeme malými krůčky pozitivně za mlsku
i hry. Hračky jsou až dalším místě, ale v tom také pomohly Psí hry od tebe a vypadá to že se
i naučíme hrát, doufám 🙂
Radka Gabrielová a Hevi
Oceňuji rozhodně pdf materiály, ty jsou boží. Člověk z kurzu odchází s ucelenými informacemi, ke kterým se kdykoliv může vrátit. Naprosto skvělá byla i shrnutí probraného týdne vč. odkazů na důležité info. Kurz byl připravený moc hezky.

Potřebujete pomoci s objednávkou? Napište mi na

 vlcinora@vlcinora.cz 

Ráda Vám poradím a pomohu.

Žena se psem

© Petra Světlíková | VLČÍ NORA 

Přejít nahoru